Ploter tnąco frezujący KiMLA

Krusz-Tech jako firma z wieloletnim doświadczeniem w obróbce stali i tworzyw sztucznych zawsze dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego właśnie zawsze szukamy możliwości rozwoju. W ostatnim czasie nabyliśmy najnowszy dodatek do naszego nowoczesnego parku maszynowego – Nowa maszyna Ploter tnąco frezujący KiMLA. Innowacyjna maszyna od renomowanego w branży producenta to urządzenie bardzo wydajne i szybkie, a jednocześnie stabilne i proste w obsłudze, które dzięki połączeniu wielu innowacyjności przeznaczone jest dla szerokiego grona odbiorców.

Ploter tnąco-frezujący KiMLA – właściwości

Wysokowydajne urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane jako platforma do maszyn obrabiających metodą skrawania w co najmniej 3 osiach. Powstało na postawie ploterów przemysłowych, co z rezultacie sprawiło, że urządzenie łączy w sobie wszystkie ich zalety, takie jak konstrukcja bramowa z elektroniczną kompensacją kąta bramy oraz napędem serwonapędami. Co więcej, ploter tnąco-frezujący KiMLA posiada dodatkowe sterowane osie, dzięki czemu centrum obróbcze łączy w sobie funkcjonalność wielu maszyn, takich jak m.in.:

  • frezarka
  • gwinciarka
  • urządzenie tnące

Zastosowanie plotera tnąco-frezującego KiMLA w Krusz-Tech

Zastosowanie urządzenia w dużej mierze zależy od wyposażenia dodatkowego, w które zostało zaopatrzone. Niemniej jednak zastosowanie innowacyjnej, zwartej i sztywnej konstrukcji bazowej plotera tnąco-frezującego KiMLA sprawia, że z powodzeniem wykorzystywane może być do obróbki różnego rodzaju materiałów. Maszyna przede wszystkim stosowana jest do obróbki:

  • tworzyw sztucznych
  • kompozytów
  • blach metali stopów lekkich, np. mosiądz, aluminium

Dzięki temu doskonale sprawdza się np. przy wykonywaniu elementów dla przemysłu, motoryzacji, agencji reklamowych, ale nie tylko.Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022r.