Pierścienie oporowe

W asortymencie naszego sklepu znajdują się tylko i wyłącznie proste oraz ekonomiczne rozwiązania hydrauliczne. Stawiamy na długą żywotność, a także wysoką wytrzymałość naszych produktów. Pierścienie oporowe są często wykorzystywane w miejscach, w których panują podwyższona wilgotność, a także bardzo wysokie oraz bardzo niskie temperatury. Ich trwałe i solidne wykonanie uzyskane przy użyciu wysokiej jakości materiałów pozwala na pracę w szerokim zakresie temperatur.

Wspomaganie i ochrona

Pierścienie oporowe to elementy, które wykorzystuje się do uszczelniania różnego rodzaju napędów, a także sterowania pneumatycznego oraz hydraulicznego. Podstawową funkcją wyrobów tego rodzaju nie jest jednak uszczelnianie, lecz ochrona oraz wspomaganie.
Zabezpieczają dany układ przed dostaniem się tam różnego rodzaju brudu i kurzu, a także pyłów, olejów i smarów. Co więcej, zapewniają termiczną izolację przed przenikaniem wilgoci. Proponujemy produkty o szerokim wachlarzu zastosowań, najczęściej stosuje się je jednak do montażu w przestrzeniach zamkniętych.