Reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Firma Krusz-Tech to doświadczony w branży wykonawca, który już od wielu lat oferuje swoim Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się między innymi tworzenie reklam zewnętrznych i wewnętrznych metodą cięcia wodą. Metoda Waterjest jest bardzo precyzyjna i gwarantuje wysokiej klasy rezultat, ale to nie wszystko. Proponujemy również wykonanie reklamy wewnętrznej i zewnętrznej za pomocą frezowania ploterem oraz gięcia CNC.

Wysoka jakość wykonania
Wszystkie oferowane przez Krusz-Tech metody obróbki wyróżnia wysoka precyzja oraz jakość wykonania. Nasi Klienci wiedzą, że dedykując nam zlecenie, otrzymają perfekcyjnie wykonany produkt końcowy. Technologicznie zaawansowane metody pierwotnie używane były do typowo technicznej obróbki, jednak równie dobrze sprawdzają się do wykonywania różnego rodzaju elementów dekoracyjnych.

Szeroki wachlarz możliwości
W Krusz-Tech na co dzień pracujemy z dużą ilością surowców. Mamy doświadczenie z pracą na płycie PCV, blachach aluminiowych, nierdzewnych, ocynkowanych oraz plexiglas. Wykonujemy również projekty z poliwęglanu litego i komorowego, ale to nie wszystko. Nasi Klienci z powodzeniem zwracają się do nas z prośbą o wykonanie logo firmy z cięcia w ceramice. Tworzymy również rozety podłogowe z wyciętą nazwą firmy i wiele więcej. Są to wyjątkowe i oryginalne elementy promocyjne, które nie tylko zwracają uwagę wszystkich przechodniów, ale i dodają firmie prestiżu.

Oryginalna reklama zewnętrzna i wewnętrzna
Treść oraz grafikę szyldów tworzymy na wzór materiałów uzyskanych od Klienta lub wykonujemy je we własnym zakresie. Tworzymy różnorodne projekty. Naszym Klientom oferujemy zarówno reklamy wiszące, jak i stojące. Projektujemy i wytwarzamy także reklamy klejone na ściany oraz w podłogi. Praca z technologicznie zaawansowanymi maszynami oraz oprogramowaniem pozwala nam tworzyć przeróżne kształty. Możliwości projektowe są praktycznie nieograniczone. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.