Uszczelnienia tłokowe

Właściwe działanie instalacji hydraulicznej zależy w dużej mierze od tego, czy zadbają Państwo o jak najlepsze uszczelnienia: tłokowe, obrotowe, prowadzące i inne. Odpowiednie elementy pozwolą nie tylko zabezpieczyć układ przed wyciekiem cieczy, ale także zwiększą płynność ruchu podzespołów i wydłużą żywotność całego systemu.

Szeroki wachlarz odporności na związki chemiczne

Przygotowujemy dla Państwa uszczelnienia tłokowe w technologii Seal – Jet: z praktycznie dowolnego materiału. Stosujemy elastomery, kopolimery, plastomery i inne tworzywa, a ich szeroki wybór pozwala precyzyjnie dopasować element do Waszych potrzeb. Mamy produkty odporne na kwasy, benzyny, ługi, oleje, a także materiały, które wykazują minimalną skłonność do przechodzenia do stanu zimnej płynności.

Uszczelnienia tłokowe są dostępne zarówno jako pojedyncze elementy, jak i jako całe zestawy – produkt dopasowujemy w całości do wykorzystywanych przez Państwa układów hydraulicznych. Dzięki temu macie pewność, że podzespoły będą właściwie chronione, a cały układ – szczelny.