Uszczelnienia płaskie

Wykorzystywane są do uszczelniania połączeń spoczynkowych. Innymi słowy, wszędzie tam, gdzie elementy połączono w stabilny sposób. Mogą być wykonane z różnych materiałów oraz o wszelkich kształtach i rozmiarach. Nasza oferta obejmuje wykonanie dowolnych wyrobów. Z uwagi na nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy, w Krusz-Tech wykonujemy zarówno standardowe, uniwersalne uszczelnienia płaskie, jak i wyroby na indywidualne zamówienie, na podstawie rysunku dostarczonego przez klienta. Dzięki temu możemy proponować naszym Klientom wycięcie wyrobów w dowolnym kształcie.

Krusz-Tech uszczelki płaskie na miarę Twoich potrzeb – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Wyróżniamy wiele rodzajów uszczelek płaskich, m.in.:

  • aluminiowe
  • fibrowe
  • gumowe
  • grafitowe
  • miedziane (dodatkowo pierścienie miedziane z wypełnieniem)
  • korowe
  • preszpanowe

Niemniej jednak każdą z nich wyróżnia wysoka odporność temperaturowa, ciśnieniowa oraz chemiczna, a także niska przepuszczalność. Ponadto, wszystkie uszczelnienia płaskie cechuje duża funkcjonalność, a jednocześnie wysoka jakość wykonania. Zależnie od konkretnego modelu i materiału, z którego zostały wykonane, mogą być stosowane w instalacjach z wodą i parą wodną, mediami gazowymi, olejami, smarami, kwasami i zasadami oraz paliwami. Co więcej, odpowiednia konstrukcja oferowanych przez nas wyrobów gwarantuje niezawodność oraz długi czas bezproblemowej eksploatacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty i zachęcamy do kontaktu.

W naszej ofercie znajduje się wycinanie uszczelek płaskich:

EN 1759 – kołnierze w układzie metrycznym z określeniem klas
PN-EN 1514-1 – wymiary elementów do kołnierzy z oznaczeniem PN
EN 1092 – kołnierze w układzie metrycznym z określeniem PN
ASME B 16.5 – w układzie calowym z określeniem klas.
PN-EN 12560-2 – Kołnierze i ich połączenia do kołnierzy z oznaczeniem klasy, a także modele spiralne do kołnierzy stalowych.