Zgarniacze

Ochrona cylindra i całego układu hydraulicznego przed zanieczyszczeniami to zadanie uszczelnień zgarniających. Wykonane z odpowiednich materiałów i dopasowane do konstrukcji urządzenia, elementy te pozwalają znacząco przedłużyć życie całego systemu.

Precyzyjne oczyszczanie w trakcie pracy

Zgarniacze działają na bardzo prostej zasadzie – przylegając ściśle do tłoczyska, doprowadzają do zeskrobania z niego zanieczyszczeń i brudu, zanim schowa się on na powrót we wnętrzu cylindra. Drobinki zanieczyszczeń nie trafiają do środka, a więc nie rysują konstrukcji i nie uszkadzają następnych uszczelek.

By zapewnić Państwu uszczelnienia zgarniające, które będą doskonale spełniać swoje zadanie, oddajemy Wam do dyspozycji technologię Seal – Jet. Dzięki niej możemy wykonać element z tworzywa o dowolnych cechach. Bez względu wiec na to, czym charakteryzuje się środowisko pracy, czy jest narażone na działanie kwasów, tłuszczy czy wysokich temperatur, my przygotujemy produkt, który zapewni maksymalną szczelność i bezpieczeństwo działającemu w nim układowi hydraulicznego.