Frezowanie CNC

Zazwyczaj, kiedy słyszymy o pracach z wykorzystaniem maszyn ze sterowaniem numerycznym, mamy na myśli blachy stalowe, aluminiowe czy miedziane. Jednak przy wykorzystaniu odpowiednich mechanizmów możliwa jest także obróbka tworzyw sztucznych. Nasza firma z Inowrocławia w województwie kujawsko-pomorskim proponuje między innymi wytłaczanie tworzyw sztucznych, przy wykorzystaniu nowoczesnego plotera frezującego.

Dzięki nowoczesnej technologii oraz niezawodnych materiałów od renomowanych producentów możemy zagwarantować uzyskanie detali o najwyższej jakości, odpowiedniej precyzji, jak również wysokiej powtarzalności kolejnych elementów.

Frezowanie CNC, wykonywane jest w naszej firmie za pomocą trójosiowego, bramowego plotera przemysłowego o powierzchni roboczej 2000x3000x300 mm (XYZ). Dzięki temu obróbka skrawaniem jest szybka, a intuicyjny panel sterowania zapewnia pełną zgodność z projektem klienta oraz powtarzalność.

Aby skorzystać z tego typu usług wystarczy zgłosić się do nas i przesłać rysunki techniczne niezbędnych detali, a także ewentualne dodatkowe preferencje klienta.